ŽUVIS VANDENY

Pirmieji “Žuvis vandeny” seminarai įvyko

Sausio 31 – Vasario 1 dienomis pamaryje žvejai ir su žuvininkyste susiję asmenys tobulino savo žinias.

Ketvirtadienį į mokomuosius seminarus poilsio ir laisvalaikio centre Ventainė susirinkęs būrelis Šilutės rajono žuvininkystės srities specialistų idėmiai klausė Klaipedos Universiteto gamtos ir matematikos mokslų fakulteto studijų prodekano, lektoriaus Antano Kontauto vedamo seminaro. Jauki aplinka ir nedidelis dalyvių skaičius dažnai privesdavo prie laisvos diskusijos žuvininkystės atstovams rūpimais klausimais seminaro temomis.

Aktyviai mokomuosiuose seminaruose dalyvavo atstovai iš Šilutės žemės ūkio mokyklos ir žuvininkystės įmonių asociacijos “Lampetra”. Penktadienį mokomieji seminarai persikėlė į saulėtą Nidą. Į Jūratės viešbutyje organizuotus mokymus susirinko būrelis Nidos žvejų, kurie kaip ir šilutiškiai idėmiai klausė lektoriaus seminaro. Geras oras kvietė žvejus žvejoti, todėl tik pasibaigus seminarams, dižioji jų dalis per kelias minutes jau buvo ant Kuršių marių ledo.

Mokomųjų seminarų metu visiems dalyviams buvo siūloma vykti į Švedijos žuvininkystės regioną, gerosios praktikos kelionei Vasario 7-11 dienomis. Nemokama kelione susidomėjo tiek projekto dalyvių, kiek Neringa FM yra numačiusi – 8. Foto akimirkas iš gerosios praktikos kelionės galite išvysti mūsų galerijoje.

Neringa FM89,8 Žuvininkystės departamentas

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien