ŽUVIS VANDENY

Nidoje suorganizuota su žuvininkyste susijusių asmenų kelionės į Švediją apibendrinimo konferencija

Vasario mėnesį VŠĮ “Neringa FM” aštuoniems Šilutės rajono ir Neringos žvejams ir su žuvininkyste susijusiems asmenims suorganizavo gerosios praktikos pasikeitimo kelionę į Švediją. Kelionė suorganizuota įgyvendinant projektą: Žuvis vandeny: žuvininkystės regiono darnus valdymas finansuojamą pagal vietos plėtros strategiją „Šilutės rajono ir Neringos savivaldybių tvarios žuvininkystės plėtros strategija“ I prioriteto  „Žuvininkystės regiono konkurencingumo stiprinimas“ 1.3. priemonės „Žuvininkystės regiono darnus valdymas“ 1.3.2. veiklos sritį „Žvejų ir su žuvininkyste susijusių asmenų bendruomenės telkimas bei vietos iniciatyvų rėmimas“.

Kelionės metu buvo susipažinta su Švedijos Varmlands regione, Karlstad apylinkėse dirbančiais žvejais, apžiūrėta žuvies perdirbimo bazė, išbandyta rekreacinė žvejyba.

Kovo 13 dieną buvo sukviesti su žuvininkyste susiję asmenys į kelionės apibendrinimo konferenciją, kurios metu buvo apžvelgti pagrindiniai skirtumai tarp mūsų kaimyninėje šalyje ir Kuršių marių regione vystomos žuvininkystės veiklos, pasidalta įspūdžiais iš rekreacinės žvejybos Švedijoje, pateikti siūlymai kaip efektyviau vystyti pelningą žuvininkystės veiklą.

Konferencija įvyko Kovo 13 d., 16 val. Jūratės viešbutyje Nidoje.

Konferencijos medžiagą galite peržiūrėti čia.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien